NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Aplikace - digitalizace

Aplikace - digitalizace


Filtr výrobců: všichni(0)
Třídit:
Bohužel nebyly nalezeny žádné záznamy

 

eDoc

.

 

eDOC (effective Document Consulting)eDOC je první částí konceptu 4e, originální projekt společnosti Konica Minolta. Zaměřuje se na analýzu, plánování a realizaci optimálního komplexního tiskového systému a využití kancelářské techniky.

Více naleznete zde.

 

Skenování a digitalizace

.

 

Převeďte své dokumenty do elektonické podoby abyjste zlepšili jejich vyhledávání, archivaci, vytěžování (hledání slov v dokumentech) a především snížení celkových nákladů při manipulaci s nimi.

Více naleznete zde.

 

Zabezpečení a účtování tisků

.

 

Komplexní řešení pro zabezpečení a účtování tiskových operací je integrované tiskové řešení umožňující přesné účtování, kontrolu přístupu jednotlivých uživatelů a směřování tiskových operací na jakékoliv zařízení v síti tiskáren a kopírek. Umožní Vám získat absolutní přehled o nákladech za tisk, kopírování a skenování.

Více najdete zde.

 

Správa dokumentů

.

 

Získejte absolutní kontrolu a přehled o oběhu vašich dokumentů ve vaší společnosti včetně jejich užívání přiřazenými zaměstnanci. Naše elektronická spisová služba Vám zajistí komplexní evidenci dokumentů dle národního standardu pro elektronické systémy spisových služeb dle zák.č.499/2004sb. a zák.č.300/2008sb o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů.

Více naleznete zde.CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |