NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


FineReader 


Popis:


Snadná editace papírových dokumentů

ABBYY FineReader 11 je software, který během krátkého zaučení dokáže ovládat i začátečník a převádět tak své tištěné texty, či naskenované obrazy přímo u sebe v počítači. ABBYY FineReader 11 je inteligentní OCR systém, který převádí papírové dokumenty a digitální fotografie do editovatelných elektronických formátů při zachováni jejich původního vzhledu. Naskenovaný dokument nebo obrázek z digitálního fotoaparátu už není pomocí ABBYY FineReaderu jenom statický, neměnný text.


Inteligentní OCR

Jste unavení z nekonečného psaní a přepisování dokumentů? Chcete konvertovat libovolný text s tabulkami a obrázky do formátů, které můžete následně v počítači jakkoli upravovat? A to vše jednoduše, na jedno kliknutí? V tom případě máme pro Vás řešení v podobě
ABBYY FineReader 11, který je 100krát rychlejší než kdejaký profesionální písař!


Vlastnosti:Přesné rozpoznávání papírových nebo PDF předloh

Chyba jednoho písmene nebo vynechaná čárka může významně změnit význam textu. Taková chyba v důležité smlouvě nebo právním dopisu může být velmi drahá. Základní charakteristikou rozpoznávání textu je schopnost vytvářet elektronické dokumenty, které se přesně rovnají svému papírovému originálu!

ABBYY FineReader 11 přesně rozpoznává text dokumentu a rovněž kompletně zachovává jeho formátování. Také se dobře vypořádá s nízkou kvalitou obrazů z faxu, obrazů textů nasnímaných digitálním fotoaparátem, případně fotoaparátem v mobilu. Tento software zachovává správnou strukturu každého dokumentu - např. strany časopisů s textem okolo obrázků. Vhodně zabudované nástroje pro kontrolu rozpoznaného textu Vám zajišťují 100% shodu originálu a rozpoznaného textu.


Zachování formátování vstupních dokumentů


Podle výzkumu ABBYY více jak 40% dokumentů je rozpoznáváno pro další editaci. Představte si, že potřebujete konvertovat deset stran textu z papíru do elektronického formátu. Je důležité získat elektronický dokument současně s hlavním textem odděleným od záhlaví a zápatí, se zachovaným číslováním stran a nadpisy v různých úrovních, tak aby bylo dokument snadné editovat a měnit.

Výjimečností ABBYY FineReader 11 je, že tento software „vidí a pochopí” strukturu celého vícestránkového dokumentu stejně jako člověk. Díky druhé generaci technologie ADRT™ je tato aplikace schopna analyzovat dokument jako celek, takže zachová jeho logickou strukturu: obsah, hierarchii nadpisů, číslování stran, záhlaví a zápatí, fonty a jejich styly, upoutávky, atd.

ABBYY FineReader je schopen najít v textu internetové odkazy, emailové adresy, odkazy k souborům a ftp serverům a rekonstruovat je ve výstupních dokumentech. Aplikace správně reprodukuje přirozený tok textu od odstavce k odstavci, od stránky ke stránce.


Export dokumentů do běžně používaných aplikací
 

ABBYY FineReader 11 dokáže zpracované dokumenty uložit do běžně používaných formátů. Je ideální pro elektronickou archivaci díky ukládání souborů do formátu PDF (včetně rekonstrukce záložek a možnosti vložení prohledávatelné vrstvy - tzv. DjVu formát PDF) či pro následnou editaci dokumentů v aplikacích Word a Excel.


Novinky:


FineReader 11 přichází s celou škálou novinek. Kromě zdokonalení samotné technologie rozpoznávání textů a objektů (ADTR) nová verze v oblasti úpravy vstupních obrazů nabízí:


- možnost spojování dokumentů
- vylepšený nástroj pro přečíslování stran dokumentů
- zdokonalený editor pro úpravu obrázků z digitálních fotoaparátůV oblasti zpracování dokumentů mezi nejvýznamější novinky patří:

- rychlejší zpracování
- lepší kompresní poměr zpracovávaných dokumentů
- zdokonalená práce se sdílenými složkami a uživatelskými úlohami (jen CE edice
- nástroj pro zpracování vizitek (jen CE edice)FineReader 11 rozšiřuje možnosti exportu/ukládání zpracovaných dokumentů:

- nativní podpora ukládání do ODT (OpenOffice Writer)
- možnost cenzury částí dokumentů (např. za účelem skrytí osobních údajů na dokumentu)
- vylepšený export do PDF včetně rekonstrukce záložek
- přidání prohledávatelné vrstvy pro PDF (tzv. DjVu) - vhodné pro archivaci dokumentů


 


 


CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |