NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Dodací a platební podmínky 


Platební podmínky

a) Dobírkou 
Při předání zboží zákazník dopravci zaplatí v hotovosti. Dopravce není před zaplacením oprávněn před zákazníkem zásilku rozbalovat, případně kontrolovat obsah. Za všechny dodávky platí objednatel dobírkou, předem zálohovou fakturou nebo v hotovosti na provozovně. Platbu na fakturu se splatností lze domluvit individuálně.


b) Faktura se splatností - Smluvním obchodním partnerům a orgánům státní zprávy umožňujeme odběr zboží a služeb na fakturu se splatností. Délka splatnosti a další podmínky jsou dohodnuty individuálně.


Způsoby a ceny dopravy

Doprava PPL po celé ČR
Cena přepravy je 145,- Kč bez DPH. Zdarma u objednávek v hodnotě nad 7.000,- Kč bez DPH.
Přepravní služba PPL zboží doručuje v pracovních dnech mezi 8-16 hod. na Dodací adresu uvedenou v objednávce. Zákazník obdrží v den expedice automaticky generovaný e-mail s informací o odeslání zboží. Dále již není přepravcem kontaktován. Děje se tak pouze v případě problému s nalezením dodací adresy nebo když není zastižen.

Cenovou výjimku tvoří zboží, které svými rozměry  nebo hmotností vyžaduje speciální zacházení, např. některé
kopírky a tiskárny, skartovací stroje, velké prezentační tabule, velké vitríny apod. U těchto produktů je s kupujícím před odesláním zboží dohodnuta individuální cena cena přepravy.

  


CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |