NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Rádi byste řešili... 


Rádi byste vyřešili...

 

 

PS Account Manager

SafeQ Instant

SafeQ Professional

SafeQ Enterprise

zabezpečení tisků?

účtování tisků?

sledování objemů tisků a kopií na pobočkách?

 

správa tiskových front?  

až neomezený počet spravovaných zařízení?    

podporu operačního systému Linux na serveru?    

evidenci a správu skenování?    

zajištění nepřetržitého poskytování služeb na aplikační úrovni?      

load balancing zajišťovaný na úrovni aplikačního clusteru?                                                                                                                       ...zkuste to s námi!
Zabezpečení a účtování tisků - SafeQ
 

Komplexní řešení pro zabezpečení a účtování tiskových operací. SafeQ je integrované tiskové řešení umožňující přesné účtování, kontrolu přístupu jednotlivých uživatelů a směrování tiskových operací na jakékoliv zařízení v síti tiskáren a kopírek. Umožní Vám získat absolutní přehled o nákladech za tisk, kopírování a skenování.

 

Zabezpečení a účtování tisků pro malé a střední společnosti - SafeQ Instant
 

SafeQ Instant je nejzákladnější edicí, která je určena pro malé a střední podniky. Je nejvhodnější pro kontrolu a monitorování malého počtu síťových tiskáren, kopírek nebo multifunkčních zařízení. Edice Instant není nijak omezena na konkrétní množství uživatelů nebo lokálních zařízení.

 

Zabezpečení a účtování tisků pro středně velké firmy i pro velké korporace- SafeQ Professional
 

SafeQ Professional Edition je nejrozšířenější edicí SafeQ na trhu. Je vhodná jak pro středně velké firmy, tak pro velké korporace, školy, projekční kanceláře. Tato edice v sobě obsahuje většinu funkcionalit, které může SafeQ nabídnout. S funkcemi jako Follow-me, zabezpečený tisk, oblíbené úlohy a mnoha dalšími v sobě SafeQ koncentruje tiskové prostředí Vaší společnosti, umožňující Vám monitorovat a kontrolovat náklady na tisk a kopírování.

 

PageScope Account Manager
 

PageScope Account Manager zajišťuje centrální sběr počitadel uživatelů i ze vzdálených poboček, pravidelné reportování a vyhodnocování. Má mnoho možností rozšíření.

 
 


CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |