NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


O společnosti 


Management společnosti CPSystem a.s. má 25ti leté zkušenosti s produkty pro tisk, tvorbu a správu dokumentů. Pomáháme každému zákazníkovi najít a aplikovat takové řešení pro tisk, tvorbu a správu dokumentů, které je nejefektivnější a nejvíce vyhovuje jeho potřebám.

Mapujeme potřeby našich zákazníků, vývoj trhu včetně nových přicházejících technologií a na základě přísného výběru dodáváme pouze vybrané produkty technologicky špičkových a známých dodavatelů, které přesně splňují kvalitu a požadavky každého zákazníka a snaží se vyhovět jeho investičním plánům při jejich pořizování. Zaměřujeme se především na produkty související s oběhem dokumentů jako jsou
kopírky, tiskárny, multifunkční tiskárny a skartovačky a další.

CPSystem a.s. otevřela již v roce 2002 svůj vlastní první internetový obchod v této komoditě a svými bohatými zkušenostmi ze stále rostoucího objemu dodávaných produktů přes elektronické obchodování a umožňuje tak dosáhnout na kvalitu námi dodávaných produktů a služeb všem zákazníkům po celé ČR.

Na všechny dodávané produkty zajišťujeme plnou servisní podporu těchto produktů přímo u klienta nebo v našem firemním servisním středisku. Specialisté jsme zejména na
servis kopírek a servis tiskáren.

Své zkušenosti jsme také přenesli do námi vypracovaných úsporných programů, např. Opti page - řešení snižující náklady na tisk a kopírování.
Naše společnost vyhoví klientům, kteří chtějí své starosti se zařízeními pro tvorbu a správu dokumentů přenechat odborné společnosti a minimalizovat náklady na jejich provoz a pořízení.

Kvalitu služeb a produktů společnosti CPSystem nejlépe demonstrují spokojení klienti. Cílem společnosti není pouze jednorázově uspokojení jejich potřeb, ale následná podpora, která spočívá v servisu, konzultacích a návrzích dalších řešení. Mezi klienty společnosti CPSystem se za dobu působení stalo mnoho fyzických a právnických osob, mezi kterými jsou i významné státní organizace a společnosti. Díky jejich důvěře a podpoře CPSystem dosáhl svého postavení na trhu.
Našich zkušeností využívají např: Ministerstvo vnitra, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Řízení letového provozu, ČSA, Peugeot ČR, Agentura pro podporu investic podnikání CzechInvest a mnoho dalších úspěšných společností.


O kvalitě našich služeb svědčí i fakt, že naše společnost má zavedené systémy managementu kvality v oboru dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 a environmentální systém řízení dle normy ČSN EN ISO 14001:2005.

 


Certifikát environmentálního systém uřízení dle normy ČSN EN ISO 14001:2005.CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |