NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


PDF Transformer 


Popis:


PDF Transformer 3.0 Pro - Konverze všech typů PDF souborů
 

 ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro umožňuje konvertovat do editovatelných formátů jakýkoliv typ PDF souborů, včetně takových, které obsahují pouze obrázek (např. PDF z naskenovaných dokumentů). Jediným kliknutím myši tak můžete konvertovat obrazové soubory na soubory PDF s možností vyhledávání, anebo soubory formátu PDF/A (doporučené jako standard pro dlouhodobou archivaci podle normy ISO 19005-1:2005). Pro snadnou navigaci v dokumentu se používá speciální okno pro zobrazení stránky.Vlastnosti:


Tvorba PDF a optimalizace

 ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro
umožňuje kontrolovat velikost vytvářeného PDF dokumentu. Pomocí unikátní technologie MRC Compression společnosti ABBYY, můžete redukovat velikost výstupního PDF až 10-násobně, přičemž se zachová vysoká úroveň čitelnosti a vizuální kvality! Vytvářet můžete také zabezpečené PDF a nastavit heslo proti neoprávněnému otevření dokumentu nebo zakázat některé operace jako jsou tisk, extrakce obsahu, editace a přidávání/odebírání stránek. Zachování formátu dokumentu a logické struktury

 Díky inovativní technologii Adaptive Dokument Recognition Technology (ADRT), PDF Transformer inteligentně zachovává logickou strukturu dokumentů ve vícestránkovém PDF dokumentu a výstupních souborech ve formátování Microsoft® Word. Záhlaví, zápatí, číslování stran, poznámky pod čarou, fonty, styly fontů a obrázky přesně reprodukuje na všech stranách dokumentu. Zachovává také text ve sloupcích a přirozený tok textu z jednoho sloupce do druhého, z jedné strany na druhou. Takový druh dokumentu se snadno edituje. Například, když uplatníte jakoukoliv změnu v číslování stran, poznámky pod čarou nebo nadpisy ve svém výstupním dokumentu, tyto změny budou zohledněny okamžitě v celém dokumentu.


Značkování a automatické číslování


 Pomocí softwaru ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro můžete jednoduchým způsobem značkovat dokumenty nastavitelnými značkami s libovolným textem, libovolné barvy a na místo podle výběru, například „Důvěrné“, „Schválené“, atd. Pro identifikaci, ochranu a vnitřní automatické číslování dokumentů velkého rozsahu můžete vytvářet automatické značky s průběžným číslováním, datováním a časem, takže je snadno můžete nalézt v budoucnosti.


Revize citlivých informací 

Všechny citlivé informace mohou být lehce vymazané z textové a obrazové vrstvy PDF dokumentu, když se použije funkce „Převést na dokument PDF/A s možností hledání“. Speciální redakční nástroj umožňuje vydělit potřebné části textu a znemožnit jeho čtení, takže všechny důvěrné informace, včetně metadat, budou nejen vizuálně skryté, ale budou kompletně vymazány ze souboru. Zašlete Váš souhlas s korekturou bez prozrazení jména Vašeho obchodního partnera.


Spojování několika souborů do jednoho

PDF Pomocí ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro můžete spojit několik souborů rozdílných formátů takových jako dokumenty Word, tabulky Excel, jiných souborů PDF atd.) do jednoho dokumentu PDF.
 


 


CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |