NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Vitríny a kliprámy

Vitríny a kliprámy

Potřebujete prezentovat své materiály veřejně? Potřebujete vývěsku informací nebo upozornění do interiéru či exteriéru? Využijte praktičnosti prezentačních vitrín a kliprámů. Snadno se v nich vyměňují materiály, jednoduše se manipuluje se zámkem a přitom zůstávají velmi bezpečné. Skleněné vitríny a kliprámy se hodí například pro realitní kanceláře, úřady či školy. Je jen na vás, jaké komuniké do nich umístíte.


Filtr výrobců: všichni(0)
Třídit:
Bohužel nebyly nalezeny žádné záznamy

Kvalitní vitríny a clip rámy i další výrobky


Naše nabídka prezentačními vitrínami a kliprámy nekončí. Zakoupit si totiž lze i popisovače, nejrůznější čisticí prostředky nebo magnety a špendlíky. Stačí si tedy prohlédnout náš katalog, objednat a vybrané vitríny a clip rámy můžete okamžitě používat!

Na Cpsystem.cz navíc nikdy neutratíte více, než musíte, i naše nabídka vitrín a clip rámů totiž snoubí vysokou kvalitu a nízké ceny. To samozřejmě platí rovněž pro všechen ostatní prodávaný sortiment vybavení firem. Proto neváhejte a obraťte se na nás.CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |