NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Prezentační tabule

Prezentační tabule

Prezentační tabule a nástěnky mají široké uplatnění při sdělování informací. Prezentační informační tabule dodáváme v mnoho různých povrchových úpravách a rozměrech. Prezentační informační tabule a nástěnky se díky svému elegantnímu designu hodí téměř kamkoliv. Pro prezentační tabule dodáváme také příslušenství jako magnety a špendlíky, popisovače nebo čističe.

Filtr výrobců: všichni(0)
Třídit:
Bohužel nebyly nalezeny žádné záznamy

Prezentační tabule pro nejrůznější využití


Prezentační informační tabule a nástěnky zakoupíte na našem e-shopu Cpsys.cz, jenž se specializuje na vše pro vybavení firem, za velice příjemné ceny. Zaručujeme Vám rovněž bleskové vyřízení každé objednávky, zvolené prezentační tabule i příslušenství tak obdržíte takřka okamžitě.

Vyberte si tedy z celé řady - keramické tabule, korkové, magnetické či školní tabule, nebo také flipchart a jednoduše objednejte. Tímto výčtem však není naše nabídka vyčerpána ani zdaleka, stačí si tedy prohlédnout veškeré zboží související s prezentačními tabulemi.CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |