NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Laserové multifunkce

Laserové multifunkce

Laserové multifunkční zařízení jsou oproti inkoustovým multifunkcím dražší při pořízení. Laserové multifunkční zařízení má však nižší provozní náklady, investice se tak rozhodně vrátí a vyplatí. Laserové multifunkční zařízení má delší životnost, je určené na větší zatížení a zhotovené dokumenty jsou reprezentativnější. Zajišťujeme také servis tiskáren a spotřební materiál.


Filtr výrobců: všichni(0)
Třídit:
Bohužel nebyly nalezeny žádné záznamy

 

Laserové multifunkční tiskárny

 

Hledáte do svojí kanceláře opravdu výkonný univerzální kancelářský stroj? Laserové multifunkční tiskárny z našeho e-shopu Cpsys.cz splní všechny vaše nároky na kvality, stejně jako současné standardy.

 

Laserové multifunkční zařízení mají sice vyšší pořizovací náklady než inkoustové a většinou dráže tisknou. Pokud, ale hledáte tiskárnu se skenerem a kopírkou pro malou kancelář a zároveň potřebujete, aby vám vytištěné dokumenty vydržely, jsou právě laserová multifunkční zařízení tou nejlepší volbou.

 

V nabídce naleznete 2 varianty tiskáren: levnější černobílé multifunkce s menší náročností na údržbu a barevné multifunkční zařízení pro tisk reprezentativních materiálů ve špičkové kvalitě. 

 

Prvotřídní laserové multifunkce HP nebo zařízení Brother vás jistě přesvědčí. Proto neváhejte a nakupujte u odborníků.CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |