NÁKUPNÍ KOŠÍK

AKČNÍ ZBOŽÍ


Vazače

Vazače

Potřebujete vytištěné dokumenty také svázat do úhledných sešitů? Nejlepší jsou pro to vazače, které vám velice usnadní práci s dokumentací, která dostane svůj řád a profesionální vzhled. S vazacími stroji (nazívané také vazače, vazačky) se snadno zachází a materiál pro vazbu nestojí mnoho. Naše kvalitní vazače dokumentů a knih nabízíme za rozumné ceny.

Využíváte-li náš pronájem kopírek, zcela jistě tisknete mnoho materiálu, jež potřebujete úhledně skladovat a svazovat. Nepodceňujte pořádek v dokumentaci a pomáhejte si pro její organizaci vazači.


Filtr výrobců: všichni(0)
Třídit:



Karton leštěný, A4/100ks, bílá

Karton leštěný, A4/100ks, bílá

Bílý leštěný karton 240 g/m².V balení 100 kusů. ...
Kód:CMPA4000
Cena bez DPH:257,-

Množství: Zobraz detail
Karton leštěný, A3/100ks, bílá

Karton leštěný, A3/100ks, bílá

Bílý leštěný karton 240 g/m². V balení 100 kusů ...
Kód:CMPA3000
Cena bez DPH:422,-

Množství: Zobraz detail

Levné vazače v pestré škále variant


Kromě většího pořádku ve vašich dokumentech, Vám na Cpsys.cz garantujeme příjemné pořizovací ceny všech vazačů a jistě nepohrdnete prakticky okamžitou expedicí každé objednávky. Nákup u nás se Vám tedy vyplatí a vybrané vazače dorazí na Vaši adresu téměř ihned.

S námi navíc máte na výběr! Pořídit si totiž lze tepelné, kroužkové vazače, dále vazače pro KLIK, vazače pro hřebenovou vazbu, ale také materiál pro vazbu. Pokud tedy chcete dát chodu své kanceláře vyšší řád, s vazači od nás toho dosáhnete velice snadno a rychle.



Filtr výrobců: všichni(0)
Třídit:




CPSystem a.s., Družstevní ochoz 1717/5a, 140 00 P-4, Tel 220873440, e-mail: obchod@cpsys.cz.
Kopírky | Multifunkční tiskárny |